Pokaż aktualności z roku:

I liga: zwycięstwo w pierwszym meczu barażowym o wejście do LOTTO SUPERLIGI

21.05.2017

20 maja 2017 roku w pierwszym meczu barażowym o wejście do LOTTO SUPERLIGI mężczyzn spotkały sie UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą (druga drużyna I ligi - grupa północna) oraz GMKS STRZELEC-PEGAZ Frysztak (pierwsza drużyna I ligi - grupa południowa). Ku radości licznie zgromadzonej i wspaniale dopingującej publiczności minimalne zwycięstwo 6 : 4 odnieśli kostrzynianie. Punkty dla WARTY zdobyli: Bogusław Koszyk - 2,5, Jakub Perek - 2, Marek Prądzinski - 1 oraz Marcin Truszkowski - 0,5. Mecz rewanżowy odbędzie się 3 czerwca 2017 roku we Frysztaku.

I liga: gramy w barażu o LOTTO SUPERLIGĘ

08.05.2017

Ostatnia kolejka rozgrywek I ligi mężczyzn grupy północnej zadecydowała kto, oprócz zdecydowanego lidera - SPÓJNI Warszawa, będzie brał udział w barażach o wejście do LOTTO SUPERLIGI. Zwycięstwo WARTY Kostrzyn nad Odrą w Ostródzie, przy porażce GORZOVII Gorzów Wlkp., spowodowało, że to nasza drużyna zajęła II miejsce w tabeli. W meczach barażowych spotkamy się z najlepszą ekipą  I ligi mężczyzn grupy południowej - GMKS STRZELEC-PEGAZ Frysztak. Pierwszy mecz odbędzie się 20 maja w Kostrzynie nad Odrą, a rewanż - 3 czerwca we Frysztaku.

I liga: zwycięstwo w Ostródzie

07.05.2017

Ostatni mecz sezonu zasadniczego I ligi mężczyzn grupy północnej WARTA Kostrzyn nad Odrą rozegrała 6 maja 2017 roku w Ostródzie. Rywal - MORLINY II nie postawił naszym zawodnikom dużego oporu i spokojnie wygraliśmy 8 : 2. Punkty dla WARTY zdobyli: Jakup Perek i Marek Prądzinski - po 2,5; Bogusław Koszyk - 2 i Marcin Truszkowski - 1.

I liga: porażka z liderem

23.04.2017

22 kwietnia 2017 roku WARTA Kostrzyn nad Odrą podejmowała lidera rozgrywek I ligi mężczyzn grupy północnej - SPÓJNIĘ Warszawa. Niestety, mimo ambitnej postawy, przegraliśmy 4 : 6. Presję związaną z meczem na szczycie wytrzymał tylko Bogusław Koszyk, który zdobył 2,5 pkt. Jakub Perek, Marek Prądzinski i Marcin Truszkowski wywalczyli po 0,5 pkt.

Puchar Polski kobiet: porażka w pierwszym meczu finałowym z GORZOVIĄ

12.04.2017

W rozegranym 12 kwietnia 2017 roku pierwszym meczu finałowym Pucharu Polski kobiet (etap wojewódzki) zawodniczki UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą po bardzo ciekawym meczu przegrały z GORZOVIĄ Gorzów Wlkp.  1 : 4. Jedyny punkt dla naszego zespołu zdobyła Magdalena Bąk.

I liga: remis z GORZOVIĄ

10.04.2017

09 kwietnia 2017 roku w Kostrzynie nad Odrą rozegrany został mecz derbowy pomiędzy WARTĄ a GORZOVIĄ. Wynik 5 : 5 nie krzywdzi żadnej z drużyn. Na stole pierwszym wygrywamy gładko cztery pojedynki po 3 : 0, oba deble przegrywamy praktycznie bez walki i jeden punkt zdobyty na drugim stole daje nam remis. Obie drużyny są więc dalej w walce o grę barażach o LOTTO SUPERLIGĘ. Punkty dla WARTY zdobyli: Bogusław Koszyk i Jakub Perek  po 2 oraz Marek Prądzinski - 1.

Puchar Polski mężczyzn: wygrany półfinał w Górkach Noteckich

01.04.2017

31 marca 2017 r. w wyjazdowym meczu UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą pokonała w Półfinale Pucharu Polski (etap wojewódzki) LUKS PEŁCZ II Górki Noteckie  4:1. Punkty dla naszej drużyny zdobyli: Bogusław Koszyk - 2,5 oraz Marcin Truszkowski - 1,5.

Dzięki tej wygranej nasza drużyna awansowała do finału wojewódzkiego, w którym spotka się z ZKS Drzonków.

I liga: WARTA pewnie pokonała SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa

12.03.2017

11 marca 2017 roku WARTA Kostrzyn nad Odrą pokonała 8 : 2 drużynę SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa. Po 2,5 pkt. zdobyli: Bogusław Koszyk, Jakub Perek i Marek Prądzinski. Marcin Truszkowski wywalczył 0,5 pkt.

I liga: wyjazdowe zwycięstwo z POGONIĄ w Siedlcach

26.02.2017

26 lutego 2017 roku zawodnicy UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą wygrali  6 : 4 bardzo trudny wyjazdowy mecz z MKS POGONIĄ Siedlce. Liderem naszej drużyny był Bogusław Koszyk, który wywalczył 2,5 punkta. Marek Prądzinski i Marcin Truszkowski zdobyli po 1,5 punkta, a tylko 0,5 pkt. "dorzucił" Jakub Perek.

I liga: ważna wygrana w Toruniu

19.02.2017

W bardzo ważnym meczu, rozegranym 18 lutego 2017 roku w ToruniuWARTA Kostrzyn nad Odrą pokonała 6 : 4 drużynę KST ENERGA-MANEKIN II. Punkty dla naszego zespołu zdobyli: Marek Prądzinski - 2,5 punkta, Bogusław Koszyk i Jakub Perek po 1,5 punkta, a Marcin Truszkowski - 0,5 pkt.