Pokaż aktualności z roku:

I liga: wysokie zwycięstwo z Gdańskiem

22.01.2017

Bardzo pozytywnie zareagowała nasza drużyna po niespodziewanej porażce we wczorajszym meczu z OLIMPIĄ-UNIĄ Grudziądz. Pojedynek z KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk (w pierwszym meczu - 5 : 5) UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą zagrała koncertowo i wysoko wygrała 9 : 1. Po 2,5 pkt. zdobyli: Bogusław Koszyk, Jakub Perek i Marek Prądzinski, a 1,5 pkt. "dołożył" Marcin Truszkowski.

I liga: niespodziewana porażka z OLIMPIĄ-UNIĄ Grudziądz

21.01.2017

Przykrą niespodziankę zgotowali swoim kibicom zawodnicy UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą, którzy w rozegranym w dniu 21 stycznia 2017 roku meczu I ligi mężczyzn przegrali niespodziewanie 4 : 6 z drużyną ASTS OLIMPII-UNII Grudziądz. Na wysokości zadania stanął tylko Bogusław Koszyk, który wywalczył 2 punkty. Po 1 punkcie wywalczyli Jakub Perek i Marek Prądzinski, a bez zdobyczy punktowej zakończył mecz Marcin Truszkowski. Porażka ta mocno komplikuje naszą sytuację w walce o baraże o wejście do LOTTO SUPERLIGI.

I liga: wysokie zwycięstwo w Kościerzynie

08.01.2017

Na rozpoczęcie rundy rewanżowej I ligi grupy północnej UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą udała się 07 stycznia 2017 roku do Kościerzyny na mecz z KUKS REMUS. Nasi zawodnicy zagrali bardzo dobrze i pewnie pokonali ekipę gospodarzy 9 : 1. Punkty dla WARTY zdobyli: Bogusław Koszyk, Jakub Perek i Marek Prądzinski - po 2,5 oraz Marcin Truszkowski - 1,5.