Zaloguj się   |    Kontakt   |    Mapa strony   |
RSS
UKS Warta Kostrzyn nad Odrą UKS Warta Kostrzyn nad Odrą

Terminarz

 

I runda sezonu  2016/2017

 

I kolejka - 10.09.2016 r. - 1600

10.09 1600 GKS GORZOVIA Gorzów Wlkp. - MKS POGOŃ Siedlce 5   : 5
10.09 1600 UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą - KUKS REMUS Kościerzyna 10   :  0 
10.09 1600 SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa - KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk 4   :  6 
10.09 1600 ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz - KST ENERGA-MANEKIN II Toruń 6   :  4 
10.09 1600 MORLINY II Ostróda - KS SPÓJNIA Warszawa 3   :   7  

 

II kolejka - 17.09.2016 r. - 1600

17.09 1600 MKS POGOŃ Siedlce - KUKS REMUS Kościerzyna 5 : 5
17.09 1600 SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa - UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 1 : 9
17.09 1600 KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk - ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 4 : 6
17.09 1600 KST ENERGA-MANEKIN II Toruń - MORLINY II Ostróda 9 : 1
17.09 1700 KS SPÓJNIA Warszawa - GKS GORZOVIA Gorzów Wlkp. 9 : 1

 

III kolejka - 24.09.2016 r. - 1600

24.09 1600 SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa - MKS POGOŃ Siedlce 3 : 7
18.09 1600 ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz - UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 3 : 7
24.09 1600 MORLINY II Ostróda - KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk 3 : 7
11.09 1300 KS SPÓJNIA Warszawa - KST ENERGA-MANEKIN II Toruń 7 : 3
11.09 1400 GKS GORZOVIA Gorzów Wlkp. - KUKS REMUS Kościerzyna 8 : 2

 

IV kolejka - 08.10.2016 r. - 1600

08.10 1200 ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz - MKS POGOŃ Siedlce 4 : 6
08.10 1600 UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą - MORLINY II Ostróda 10 : 0
07.10 1900 KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk - KS SPÓJNIA Warszawa 2 : 8
23.10 1300 GKS GORZOVIA Gorzów Wlkp. - KST ENERGA-MANEKIN II Toruń --- : ---
01.10 1600 KUKS REMUS Kościerzyna - SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa 6 : 4

 

V kolejka - 22.10.2016 r. - 1600

22.10 1600 MORLINY II Ostróda - MKS POGOŃ Siedlce --- : ---
23.10 1600 KS SPÓJNIA Warszawa - UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą --- : ---
22.10 1600 KST ENERGA-MANEKIN II Toruń - KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk --- : ---
22.10 1600 ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz - KUKS REMUS Kościerzyna --- : ---
22.10 1600 CKiS HALS-WADWICZ Warszawa - GKS GORZOVIA Gorzów Wlkp. --- : ---

 

VI kolejka - 05.11.2016 r. - 1600

05.11 1600 MKS POGOŃ Siedlce - KS SPÓJNIA Warszawa --- : ---
05.11 1600 UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą - KST ENERGA-MANEKIN II Toruń --- : ---
05.11 1600 GKS GORZOVIA Gorzów Wlkp. - KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk --- : ---
05.11 1600 KUKS REMUS Kościerzyna - MORLINY II Ostróda --- : ---
23.10 1600 CKiS HALS-WADWICZ Warszawa - ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz --- : ---

 

VII kolejka - 12.11.2016 r. - 1600

12.11 1600 KST ENERGA-MANEKIN II Toruń - MKS POGOŃ Siedlce --- : ---
12.11 1600 KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk - UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą --- : ---
18.09 1200 KS SPÓJNIA Warszawa - KUKS REMUS Kościerzyna 8 : 2
12.11 1600 MORLINY II Ostróda - CKiS HALS-WADWICZ Warszawa --- : ---
12.11 1600 ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz - GKS GORZOVIA Gorzów Wlkp. --- : ---

 

VIII kolejka - 19.11.2016 r. - 1600

19.11 1600 MKS POGOŃ Siedlce - KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk --- : ---
19.11 1600 GKS GORZOVIA Gorzów Wlkp. - UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą --- : ---
19.11 1600 KUKS REMUS Kościerzyna - KST ENERGA-MANEKIN II Toruń --- : ---
19.11 1600 CKiS HALS-WADWICZ Warszawa - KS SPÓJNIA Warszawa --- : ---
19.11 1600 ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz - MORLINY II Ostróda --- : ---

 

IX kolejka - 10.12.2016 r. - 1600

11.09 1200 UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą - MKS POGOŃ Siedlce 10 : 0
10.12 1600 KS PCNP-AZS AWFiS II Gdańsk - KUKS REMUS Kościerzyna --- : ---
10.12 1600 KST ENERGA-MANEKIN II Toruń - CKiS HALS-WADWICZ Warszawa --- : ---
10.12 1600 KS SPÓJNIA Warszawa - ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz --- : ---
09.10 1400 GKS GORZOVIA Gorzów Wlkp. - MORLINY II Ostróda 10 : 0

 

© Uczniowski Klub Sportowy Warta Kostrzyn nad Odrą