Zaloguj się   |    Kontakt   |    Mapa strony   |
RSS
UKS Warta Kostrzyn nad Odrą UKS Warta Kostrzyn nad Odrą

Terminarz

I runda sezonu  2017/2018

 

I kolejka - 16.09.2017 r.

16.09 1600 KS JOFRAKUDA I Świebodzin  - KS JOFRAKUDA II Świebodzin 10 :
16.09 1600 UKS WARTA II Kostrzyn nad Odrą  - GKS GORZOVIA II Gorzów Wlkp. 10 :
--- ---           KS KIJOWIANKA Kije             - ---------------------- --- : --- 
16.09 1600 UKS WITNICZANIN Witnica  - LUKS PEŁCZ Górki Noteckie 9 :
16.09 1600 MKS SPÓJNIA Ośno Lubuskie  - MKS TĘCZA Krosno Odrzańskie 10 :
16.09 1100 ŻSTS Żagań  - ULKS UCZNIAK Szprotawa 10 :

 

II kolejka - 30.09.2017 r.

30.09 1100 ŻSTS Żagań   -  KS JOFRAKUDA II Świebodzin 10 : 1
30.09 1800 ULKS UCZNIAK Szprotawa   - MKS SPÓJNIA Ośno Lubuskie 4 : 10
30.09 1000 MKS TĘCZA Krosno Odrzańskie    -  UKS WITNICZANIN Witnica 7 : 10
30.09 1600 LUKS PEŁCZ Górki Noteckie   - KS KIJOWIANKA Kije 6 : 10
--- --- ----------------------   - UKS WARTA II Kostrzyn nad Odrą --- : ---
30.09 1200 GKS GORZOVIA II Gorzów Wlkp.   - KS JOFRAKUDA I Świebodzin 7 : 10

 

III kolejka - 07.10.2017 r.

07.10 1400 KS JOFRAKUDA II Świebodzin   - GKS GORZOVIA II Gorzów Wlkp. 3 : 10
--- --- KS JOFRAKUDA I Świebodzin   - ---------------------- --- : ---
13.10 1530 UKS WARTA II Kostrzyn nad Odrą   - LUKS PEŁCZ Górki Noteckie 10 : 4
07.10 1600 KS KIJOWIANKA Kije   - MKS TĘCZA Krosno Odrzańskie 9 : 9
07.10 1600 UKS WITNICZANIN Witnica   - ULKS UCZNIAK Szprotawa 10 : 7
07.10 1600 MKS SPÓJNIA Ośno Lubuskie   - ŻSTS Żagań 7 : 10

 

IV kolejka - 14.10.2017 r.

14.10 1600 MKS SPÓJNIA Ośno Lubuskie        - KS JOFRAKUDA II Świebodzin 10 : 1
14.10 1100 ŻSTS Żagań        - UKS WITNICZANIN Witnica 6 : 10
14.10 1800 ULKS UCZNIAK Szprotawa        - KS KIJOWIANKA Kije 9 : 9
14.10 1600 MKS TĘCZA Krosno Odrzańskie        - UKS WARTA II Kostrzyn nad Odrą 9 : 9
14.10 1600 LUKS PEŁCZ Górki Noteckie        - KS JOFRAKUDA I Świebodzin 3 : 10
--- --- ----------------------        - GKS GORZOVIA II Gorzów Wlkp. --- : ---

 

V kolejka - 21.10.2017 r.

--- --- KS JOFRAKUDA II Świebodzin - ---------------------- --- : ---
21.10 1200 GKS GORZOVIA II Gorzów Wlkp. - LUKS PEŁCZ Górki Noteckie 9 : 9
21.10 1700 KS JOFRAKUDA I Świebodzin - MKS TĘCZA Krosno Odrzańskie 10 : 1
21.10 1600 UKS WARTA II Kostrzyn nad Odrą - ULKS UCZNIAK Szprotawa 10 : 0
21.10 1600 KS KIJOWIANKA Kije - ŻSTS Żagań 6 : 10
21.10 1600 UKS WITNICZANIN Witnica - MKS SPÓJNIA Ośno Lubuskie 10 : 8

 

VI kolejka - 04.11.2017 r.

04.11 1600 UKS WITNICZANIN Witnica           -  KS JOFRAKUDA II Świebodzin --- : ---
04.11 1600 MKS SPÓJNIA Ośno Lubuskie          -  KS KIJOWIANKA Kije --- : ---
04.11 1100 ŻSTS Żagań          -  UKS WARTA II Kostrzyn nad Odrą --- : ---
04.11 1800 ULKS UCZNIAK Szprotawa         -  KS JOFRAKUDA I Świebodzin --- : ---
04.11 1000 MKS TĘCZA Krosno Odrzańskie        -  GKS GORZOVIA II Gorzów Wlkp. --- : ---
--- --- LUKS PEŁCZ Górki Noteckie        -  ---------------------- --- : ---

 

VII kolejka - 18.11.2017 r.

18.11 1400 KS JOFRAKUDA II Świebodzin - LUKS PEŁCZ Górki Noteckie --- : ---
--- --- ---------------------- - MKS TĘCZA Krosno Odrzańskie --- : ---
18.11 1200 GKS GORZOVIA II Gorzów Wlkp. - ULKS UCZNIAK Szprotawa --- : ---
18.11 1700 KS JOFRAKUDA I Świebodzin - ŻSTS Żagań --- : ---
18.11 1600 UKS WARTA II Kostrzyn nad Odrą - MKS SPÓJNIA Ośno Lubuskie --- : ---
18.11 1600 KS KIJOWIANKA Kije - UKS WITNICZANIN Witnica --- : ---

 

VIII kolejka - 02.12.2017 r.

02.12 1600 KS KIJOWIANKA Kije       -   KS JOFRAKUDA II Świebodzin --- : ---
02.12 1600 UKS WITNICZANIN Witnica       -   UKS WARTA II Kostrzyn nad Odrą --- : ---
02.12 1600 MKS SPÓJNIA Ośno Lubuskie      -   KS JOFRAKUDA I Świebodzin --- : ---
02.12 1100 ŻSTS Żagań      -   GKS GORZOVIA II Gorzów Wlkp. --- : ---
--- --- ULKS UCZNIAK Szprotawa      -   ---------------------- --- : ---
02.12 1000 MKS TĘCZA Krosno Odrzańskie      -   LUKS PEŁCZ Górki Noteckie --- : ---

 

IX kolejka - 16.12.2017 r.

16.12 1400 KS JOFRAKUDA II Świebodzin - MKS TĘCZA Krosno Odrzańskie --- : ---
16.12 1600 LUKS PEŁCZ Górki Noteckie - ULKS UCZNIAK Szprotawa --- : ---
--- --- ---------------------- - ŻSTS Żagań --- : ---
16.12 1200 GKS GORZOVIA II Gorzów Wlkp. - MKS SPÓJNIA Ośno Lubuskie --- : ---
16.12 1700 KS JOFRAKUDA I Świebodzin - UKS WITNICZANIN Witnica --- : ---
16.12 1600 UKS WARTA II Kostrzyn nad Odrą - KS KIJOWIANKA Kije --- : ---

 

X kolejka - 13.01.2018 r.

13.01 1600 UKS WARTA II Kostrzyn nad Odrą - KS JOFRAKUDA II Świebodzin --- : ---
13.01 1600 KS KIJOWIANKA Kije - KS JOFRAKUDA I Świebodzin --- : ---
13.01 1600 UKS WITNICZANIN Witnica - GKS GORZOVIA II Gorzów Wlkp. --- : ---
--- --- MKS SPÓJNIA Ośno Lubuskie - ---------------------- --- : ---
13.01 1100 ŻSTS Żagań - LUKS PEŁCZ Górki Noteckie --- : ---
13.01 1800 ULKS UCZNIAK Szprotawa - MKS TĘCZA Krosno Odrzańskie --- : ---

 

XI kolejka - 27.01.2018 r.

27.01 1400      KS JOFRAKUDA II Świebodzin  - ULKS UCZNIAK Szprotawa --- : ---
27.01 1000 MKS TĘCZA Krosno Odrzańskie   - ŻSTS Żagań --- : ---
27.01 1600     LUKS PEŁCZ Górki Noteckie     - MKS SPÓJNIA Ośno Lubuskie --- : ---
--- --- ----------------------   - UKS WITNICZANIN Witnica --- : ---
27.01 1200 GKS GORZOVIA II Gorzów Wlkp.   - KS KIJOWIANKA Kije --- : ---
27.01 1700 KS JOFRAKUDA I Świebodzin   - UKS WARTA II Kostrzyn nad Odrą --- : ---

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

© Uczniowski Klub Sportowy Warta Kostrzyn nad Odrą