Zaloguj się   |    Kontakt   |    Mapa strony   |
RSS
UKS Warta Kostrzyn nad Odrą UKS Warta Kostrzyn nad Odrą

Wyniki

 

SEZON 2017/2018

 

UKS WARTA IV – FSL AKTYWNI DLA POWIATU Słubice          7 : 10

(Kostrzyn nad Odrą, 21.10.2017 r.)

Bąk Magdalena – 4/4,5

Lewaszkiewicz Filip – 2/4,5

Panasiuk Janusz – 1/3,5

Wiącek Amelia – 0/4,5

UKS WARTA III – GKS GORZOVIA IV Gorzów Wlkp.          10 : 4

(Kostrzyn nad Odrą, 14.10.2017 r.)

Grzęda Sylwester – 3,5/3,5

Woźniak Arkadiusz – 3,5/3,5

Kowalczyk Marek – 2,5/3,5

Rozenblut Justyna – 0,5/3,5

UKS WITNICZANIN II Witnica – UKS WARTA IV          8 : 10

(Witnica, 14.10.2017 r.)

Bąk Magdalena – 4,5/4,5

Wiącek Amelia – 3,5/4,5

Panasiuk Janusz – 1,5/4,5

Zielińska Dagmara – 0,5/4,5

GKS GORZOVIA III Gorzów Wlkp.UKS WARTA III          6 : 10

(Gorzów Wlkp., 07.10.2017 r.)

Koszyk Bogusław – 4,5/4,5

Kowalczyk Marek – 2,5/3,5

Woźniak Arkadiusz – 2,5/4,5

Rozenblut Justyna – 0,5/3,5

UKS WARTA IV – MKS STAL Sulęcin          9 : 9

(Kostrzyn nad Odrą, 07.10.2017 r.)

Bąk Magdalena – 3/4,5

Panasiuk Janusz – 2,5/4,5

Wiącek Amelia – 2/4,5

Niedźwiecki Jan – 1,5/4,5

 

 

UKS WARTA III – MUKS BOCIAN Słońsk          10 : 4

(Kostrzyn nad Odrą, 30.09.2017 r.)

Grzęda Sylwester – 3,5/3,5

Kowalczyk Marek – 2,5/3,5

Woźniak Arkadiusz – 2,5/3,5

Grzęda Marek – 1,5/3,5

KS Lubikowo – UKS WARTA IV          6 : 10

(Lubikowo, 30.09.2017 r.)

Lewaszkiewicz Filip – 4,5/4,5

Panasiuk Janusz – 2,5/4,5

Wiącek Amelia – 2/3,5

Bąk Magdalena – 1/3,5

UKS WARTA IV UKS WARTA III          9 : 9

(Kostrzyn nad Odrą, 16.09.2017 r.)

Bąk Magdalena – 3,5/4,5

Wiącek Amelia – 2,5/4,5

Panasiuk Janusz – 2/4,5

Niedźwiecki Jan – 1/4,5

Sakowicz Ryszard – 4,5/4,5

Kowalczyk Marek – 3,5/4,5

Jaworski Władysław – 1/4,5

Tatarewicz Barbara – 0/4,5

 

 

 

 

SEZON 2016/2017

 

UKS WARTA IV – GKS GORZOVIA IV Gorzów Wlkp.          3 : 10

(Kostrzyn nad Odrą, 08.10.2016 r.)

Wiącek Amelia – 2/3,5

Rajkiewicz Piotr – 1/2,5

Panasiuk Janusz – 0/3,5

Rozenblut Justyna – 0/3,5

LKS TĘCZA Lubiszyn – UKS WARTA III          1 : 10

(Ściechów, 01.10.2016 r.)

Kowalczyk Marek – 3,5/3,5

Grzęda Sylwester – 2,5/2,5

Woźniak Arkadiusz – 2,5/2,5

Szyszkowski Łukasz – 1,5/2,5

UKS WARTA III – UKS WARTA IV          10 : 0

(Kostrzyn nad Odrą, 24.09.2016 r.)

Grzęda Sylwester – 2,5/2,5

Kowalczyk Marek – 2,5/2,5

Szyszkowski Łukasz – 2,5/2,5

Woźniak Arkadiusz – 2,5/2,5

Panasiuk Janusz – 0/2,5

Rajkiewicz Piotr – 0/2,5

Rozenblut Justyna – 0/2,5

Wiącek Amelia – 0/2,5

 

 

 

SEZON 2015/2016

 

UKS WARTA III – GKS GORZOVIA IV Gorzów Wlkp.          7 : 10

(Kostrzyn nad Odrą, 23.04.2016 r.)

Truszkowski Wojciech – 3,5/4,5

Grzęda Sylwester – 2,5/4,5

Niedźwiecki Jan – 1/4,5

Truszkowska Magdalena – 0/3,5

LKS TĘCZA Lubiszyn – UKS WARTA IV          3 : 10

(Ściechów, 23.04.2016 r.)

Kowalczyk Marek – 3,5/3,5

Szyszkowski Łukasz – 2,5/2,5

Baraniecki Mirosław – 2,5/3,5

Truszkowski Henryk – 1,5/3,5

UKS WARTA III – GKS GORZOVIA III Gorzów Wlkp.          3 : 10

(Kostrzyn nad Odrą, 22.04.2016 r.)

Grzęda Sylwester – 1/3,5

Sakowicz Ryszard – 1/3,5

Truszkowski Wojciech – 1/3,5

Jaworski Władysław – 0/2,5

UKS WARTA IV – SB STAL Sulęcin          10 : 6

(Kostrzyn nad Odrą, 14.04.2016 r.)

Kowalczyk Marek – 3,5/3,5

Baraniecki Mirosław – 3,5/4,5

Szyszkowski Łukasz – 3/4,5

Marszałek Remigiusz – 0/3,5

MUKS BOCIAN I SłońskUKS WARTA III          10 : 4

(Słońsk, 09.04.2016 r.)

Grzęda Sylwester – 2,5/3,5

Truszkowski Wojciech – 1,5/3,5

Jaworski Władysław – 0/3,5

Niedźwiecki Jan – 0/3,5

MUKS BOCIAN II Słońsk – UKS WARTA IV          10 : 6

(Słońsk, 09.04.2016 r.)

Kowalczyk Marek – 2/3,5

Szyszkowski Łukasz – 2/3,5

Baraniecki Mirosław – 2/4,5

Marszałek Remigiusz – 0/4,5

GKS GORZOVIA IV Gorzów Wlkp.UKS WARTA III          10 : 2

(Gorzów Wlkp., 19.03.2016 r.)

Truszkowski Wojciech – 2/2,5

Grzęda Sylwester – 0/2,5

Niedźwiecki Jan – 0/3,5

Truszkowska Magdalena – 0/3,5

UKS WARTA IV – GKS GORZOVIA V Gorzów Wlkp.          10 : 5

(Kostrzyn nad Odrą, 12.03.2016 r.)

Woźniak Arkadiusz – 4,5/4,5

Szyszkowski Łukasz – 3,5/3,5

Baraniecki Mirosław – 1,5/3,5

Rozenblut Justyna – 0,5/3,5

GKS GORZOVIA III Gorzów Wlkp.UKS WARTA III          10 : 2

(Gorzów Wlkp., 12.03.2016 r.)

Grzęda Sylwester – 1,5/3,5

Jaworski Władysław – 0,5/2,5

Woźniak Adam – 0/2,5

Truszkowska Magdalena – 0/3,5

UKS WARTA IVLUKS PEŁCZ II Górki Noteckie          10 : 6

(Górki Noteckie, 27.02.2016 r.)

Woźniak Arkadiusz – 3,5/3,5

Szyszkowski Łukasz – 2,5/3,5

Kowalczyk Marek – 2/4,5

Baraniecki Mirosław – 2/4,5

UKS WITNICZANIN II Witnica – UKS WARTA IV          3 : 10

(Witnica, 20.02.2016 r.)

Woźniak Arkadiusz – 3,5/3,5

Baraniecki Mirosław – 3/3,5

Wiącek Amelia – 2/3,5

Szyszkowski Łukasz – 1,5/2,5

UKS WARTA III – MUKS BOCIAN I Słońsk          4 : 10

(Kostrzyn nad Odrą, 18.02.2016 r.)

Truszkowski Wojciech – 2,5/3,5

Jaworski Władysław – 1,5/3,5

Niedźwiecki Jan – 0/3,5

Woźniak Adam – 0/3,5

UKS WARTA IV – LKS TĘCZA Lubiszyn          10 : 1

(Kostrzyn nad Odrą, 06.02.2016 r.)

Woźniak Arkadiusz – 3,5/3,5

Kowalczyk Marek – 2,5/2,5

Szyszkowski Łukasz – 2,5/2,5

Baraniecki Mirosław – 1,5/2,5

MUKS BOCIAN II SłońskUKS WARTA III          3 : 10

(Słońsk, 31.01.2016 r.)

Sakowicz Ryszard – 3,5/3,5

Grzęda Sylwester – 2,5/3,5

Truszkowski Wojciech – 2,5/3,5

Jaworski Władysław – 1,5/3,5

UKS WARTA III – GKS GORZOVIA V Gorzów Wlkp.          10 : 7

(Kostrzyn nad Odrą, 09.01.2016 r.)

Grzęda Sylwester – 3,5/4,5

Truszkowski Wojciech – 3,5/4,5

Jaworski Władysław – 2,5/4,5

Truszkowska Magdalena – 0,5/3,5

SB STAL Sulęcin – UKS WARTA IV          9 : 9

(Sulęcin, 09.01.2016 r.)

Woźniak Arkadiusz – 3,5/4,5

Szyszkowski Łukasz – 2,5/4,5

Wiącek Amelia – 2/4,5

Baraniecki Mirosław – 1/4,5

UKS WARTA III – GKS GORZOVIA IV Gorzów Wlkp.          10 : 5

(Kostrzyn nad Odrą, 22.12.2015 r.)

Truszkowski Marcin – 4,5/4,5

Truszkowski Wojciech – 3/3,5

Grzęda Sylwester – 2/3,5

Panasiuk Janusz – 0,5/3,5

UKS WARTA IV – UKS WITNICZANIN II Witnica          10 : 6

(Kostrzyn nad Odrą, 19.12.2015 r.)

Woźniak Arkadiusz – 4,5/4,5

Szyszkowski Łukasz – 3,5/4,5

Baraniecki Mirosław – 2/3,5

Rozenblut Justyna – 0/3,5

GKS GORZOVIA III Gorzów Wlkp.UKS WARTA III          10 : 5

(Gorzów Wlkp., 19.12.2015 r.)

Jaworski Władysław – 2/3,5

Truszkowski Wojciech – 2/3,5

Grzęda Sylwester – 1/3,5

Woźniak Adam – 0/4,5

LUKS PEŁCZ II Górki Noteckie – UKS WARTA IV          9 : 9

(Górki Noteckie, 05.12.2015 r.)

Woźniak Arkadiusz – 4/4,5

Kowalczyk Marek – 2,5/4,5

Baraniecki Mirosław – 1,5/4,5

Szyszkowski Łukasz – 1/4,5

GKS GORZOVIA VI Gorzów Wlkp. – UKS WARTA IV          9 : 9

(Gorzów Wlkp., 21.11.2015 r.)

Woźniak Arkadiusz – 3,5/4,5

Szyszkowski Łukasz – 2,5/4,5

Baraniecki Mirosław – 2/4,5

Kowalczyk Marek – 1/4,5

MUKS BOCIAN I SłońskUKS WARTA III          10 : 2

(Słońsk, 19.11.2015 r.)

Sakowicz Ryszard – 1/2,5

Truszkowski Wojciech – 1/3,5

Jaworski Władysław – 0/2,5

Grzęda Sylwester – 0/3,5

UKS WARTA III – GKS GORZOVIA VI Gorzów Wlkp.          10 : 3

(Kostrzyn nad Odrą, 14.11.2015 r.)

Truszkowski Marcin – 3,5/3,5

Truszkowski Wojciech – 3,5/3,5

Grzęda Sylwester – 2,5/3,5

Jaworski Władysław – 0,5/2,5

UKS WARTA IV – MUKS BOCIAN II Słońsk          8 : 10

(Kostrzyn nad Odrą, 14.11.2015 r.)

Woźniak Arkadiusz – 3,5/4,5

Szyszkowski Łukasz – 2,5/4,5

Baraniecki Mirosław – 1/4,5

Kowalczyk Marek – 1/4,5

UKS WARTA III – LKS TĘCZA Lubiszyn          10 : 2

(Kostrzyn nad Odrą, 07.11.2015 r.)

Grzęda Sylwester – 3,5/3,5

Panasiuk Janusz – 2,5/2,5

Niedźwiecki Jan – 2,5/3,5

Jaworski Władysław – 1,5/2,5

GKS GORZOVIA V Gorzów Wlkp. – UKS WARTA IV          2 : 10

(Gorzów Wlkp., 07.11.2015 r.)

Baraniecki Mirosław – 3,5/3,5

Woźniak Arkadiusz – 2,5/2,5

Kowalczyk Marek – 2,5/3,5

Szyszkowski Łukasz – 1,5/2,5

UKS WARTA IV – GKS GORZOVIA III Gorzów Wlkp.          0 : 10

(Kostrzyn nad Odrą, 24.10.2015 r.)

Baraniecki Mirosław – 0/2,5

Kowalczyk Marek – 0/2,5

Szyszkowski Łukasz – 0/2,5

Woźniak Arkadiusz – 0/2,5

SB STAL SulęcinUKS WARTA III          2 : 10

(Kostrzyn nad Odrą, 23.10.2015 r.)

Truszkowski Marcin – 3,5/3,5

Grzęda Sylwester – 3,5/3,5

Truszkowski Wojciech – 2,5/2,5

Jaworski Władysław – 0,5/2,5

UKS WARTA III – UKS WITNICZANIN II Witnica          10 : 6

(Kostrzyn nad Odrą, 17.10.2015 r.)

Truszkowski Marcin – 4,5/4,5

Truszkowski Wojciech – 3,5/4,5

Jaworski Władysław – 2/3,5

Woźniak Adam – 0/3,5

GKS GORZOVIA IV Gorzów Wlkp. – UKS WARTA IV          9 : 9

(Gorzów Wlkp., 17.10.2015 r.)

Woźniak Arkadiusz – 4,5/4,5

Szyszkowski Łukasz – 2,5/4,5

Baraniecki Mirosław – 1/4,5

Kowalczyk Marek – 1/4,5

LUKS PEŁCZ II Górki Noteckie – UKS WARTA III          3 : 10

(Górki Noteckie, 26.09.2015 r.)

Truszkowski Wojciech – 3,5/3,5

Truszkowski Marcin 3/3,5

Grzęda Sylwester – 2,5/3,5

Grzęda Marek – 1/2,5

UKS WARTA IV – MUKS BOCIAN I Słońsk          2 : 10

(Kostrzyn nad Odrą, 26.09.2015 r.)

Kowalczyk Marek – 1/2,5

Woźniak Arkadiusz – 1/3,5

Szyszkowski Łukasz – 0/2,5

Baraniecki Mirosław – 0/3,5

UKS WARTA III – UKS WARTA IV          10 : 4

(Kostrzyn nad Odrą, 12.09.2015 r.)

Sakowicz Ryszard – 3,5/3,5

Truszkowski Wojciech – 3,5/3,5

Grzęda Sylwester – 2,5/3,5

Jaworski Władysław – 0,5/3,5

Kowalczyk Marek – 2/3,5

Baraniecki Mirosław – 1/3,5

Woźniak Arkadiusz – 1/3,5

Szyszkowski Łukasz – 0/3,5

 

 

© Uczniowski Klub Sportowy Warta Kostrzyn nad Odrą