Zaloguj się   |    Kontakt   |    Mapa strony   |
RSS
UKS Warta Kostrzyn nad Odr± UKS Warta Kostrzyn nad Odr±

Wojewódzkie

SEZON 2016/2017

 

19. Mistrzostwa Województwa Lubuskiego kadetek/ów

(Kostrzyn nad Odr±, 23.04.2017 r.)

Gra pojedyncza kadetek:

2 m. Wi±cek Amelia

5-8 m. – Tatarewicz Barbara

Gra podwójna kadetek:

3 m. – Wi±cek Amelia / Libelt Julia (GORZOVIA Gorzów Wlkp.)

Gra mieszana:

1 m. Wi±cek Amelia / Jankowski Jakub (ZKS Drzonków)

5-8 m. Tatarewicz Barbara / Stojanowski Daniel (SMECZ Górzyca)

 

19. Mistrzostwa Województwa Lubuskiego juniorek/ów

(Kostrzyn nad Odr±, 02.04.2017 r.)

Gra pojedyncza juniorek:

4 m. Rozenblut Justyna

Gra podwójna juniorek:

2 m. Rozenblut Justyna / Balukiewicz Paulina (GORZOVIA Gorzów Wlkp.)

Gra mieszana:

3-4 m. Rozenblut Justyna / Cisakowski Aleksander (PEŁCZ Górki Noteckie)

 

19. Drużynowe Mistrzostwa Województwa Lubuskiego w kategoriach młodzieżowych

(Kostrzyn nad Odr±, 19.03.2017 r.)

2 m. juniorki (B±k Magdalena, Rozenblut Justyna)

2 m. młodziczki (Tatatrewicz Barbara, Wi±cek Amelia)

 

III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny kadetek/ów

(Kostrzyn nad Odr±, 05.03.2017 r.)

Kadetki:

6 m. – Wi±cek Amelia

7 m. – Tatarewicz Barbara

Kadeci:

6 m. – Lewaszkiewicz Filip

19. Mistrzostwa Województwa Lubuskiego seniorek/ów

(Drzonków, 12.02.2017 r.)

Gra pojedyncza seniorek:

2 m. Wi±cek Amelia

4 m. – Tatarewicz Barbara

5 m. B±k Magdalena

6 m. Rozenblut Justyna

7 m. Zielińska Dagmara

Gra pojedyncza seniorów:

4 m. – Truszkowski Marcin

17-24 m. – Lewaszkiewicz Filip

25-32 m. – Szyszkowski Łukasz

Gra podwójna seniorek:

1 m. B±k Magdalena / Wi±cek Amelia

3-4 m. Rozenblut Justyna / Barbara Tatarewicz

3-4 m. – Zielińska Dagmara  / Kozłowska Aleksandra (GORZOVIA Gorzów Wlkp.) 

Gra podwójna seniorów:

9-16 m. – Lewaszkiewicz Filip / Szyszkowski Łukasz

9-16 m. Truszkowski Marcin / Dziwosz Jakub (Niestowarzyszony Słubice)

Gra mieszana:

1 m. Wi±cek Amelia / Truszkowski Marcin

2 m. – Tatarewicz Barbara / Najder Szymon (ZKS Drzonków)

3-4 m. B±k Magdalena / Lewaszkiewicz Filip

5-8 m. – Rozenblut Justyna / Szyszkowski Łukasz

5-8 m. Zielińska Dagmara  / Dziwosz Jakub (Niestowarzyszony Słubice)

 

III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny seniorek/ów

(Kostrzyn nad Odr±, 15.01.2017 r.)

Seniorki:

3 m. Rozenblut Justyna

4 m. – Tatarewicz Barbara

5 m. – Zielińska Dagmara

Seniorzy:

3 m. – Koszyk Bogusław

15 m. – Lewaszkiewicz Filip

16 m. – Sakowicz Ryszard

20 m. – Szyszkowski Łukasz

21 m. – Panasiuk Janusz

II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny seniorek/ów

(Drzonków, 20.11.2016 r.)

Seniorki:

4 m. Rozenblut Justyna

5 m. – Wi±cek Amelia

6 m. – B±k Magdalena

Seniorzy:

4 m. – Koszyk Bogusław

18 m. – Lewaszkiewicz Filip

II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny juniorek/ów

(Drzonków, 06.11.2016 r.)

Juniorki:

4 m. – B±k Magdalena

5 m. – Wi±cek Amelia 

10 m. – Rozenblut Justyna

Juniorzy:

7 m. – Lewaszkiewicz Filip

II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny kadetek/ów

(Drzonków, 30.10.2016 r.)

Kadetki:

3 m. – Wi±cek Amelia

8 m. – Tatarewicz Barbara

Kadeci:

2 m. – Lewaszkiewicz Filip

I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny seniorek/ów

(Drzonków, 02.10.2016 r.)

Seniorki:

1 m. – B±k Magdalena

3 m. – Rozenblut Justyna

Seniorzy:

1 m. – Perek Jakub

2 m. – B±k Marcin

13 m. Truszkowski Marcin

21 m. – Sakowicz Ryszard

I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny juniorek/ów

(O¶no Lubuskie, 25.09.2016 r.)

Juniorki:

4 m. – Wi±cek Amelia 

8 m. – Rozenblut Justyna

10 m. – B±k Magdalena

Juniorzy:

17 m. – Lewaszkiewicz Filip

I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny kadetek/ów

(Drzonków, 18.09.2016 r.)

Kadetki:

2 m. – Wi±cek Amelia

9 m. – Tatarewicz Barbara

Kadeci:

1 m. – Lewaszkiewicz Filip

 

 

 

SEZON 2015/2016

 

18. Mistrzostwa Województwa Lubuskiego kadetek/ów

(Kostrzyn nad Odr±, 01.05.2016 r.)

Gra pojedyncza:

1 m. Najder Szymon

Gra podwójna:

3-4 m. Najder Szymon / Stańczuk Mateusz (GORZOVIA Gorzów Wlkp.)

Gra mieszana:

1 m. Najder Szymon / Skórzewska Natalia (SPÓJNIA O¶no Lubuskie)

 

18. Mistrzostwa Województwa Lubuskiego młodziczek/ów

(Kostrzyn nad Odr±, 24.04.2016 r.)

Gra pojedyncza młodziczek:

1 m. Wi±cek Amelia

2 m. Tatarewicz Barbara

3 m. Truszkowska Magdalena

Gra pojedyncza młodzików:

1 m. Lewaszkiewicz Filip

Gra podwójna młodziczek:

1 m. – Wi±cek Amelia / Gerc Daria (ORZEŁ Międzyrzecz)

2 m. Tatarewicz Barbara / Truszkowska Magdalena

Gra podwójna młodzików:

1 m. Lewaszkiewicz Filip / Krzywniak Filip (ZKS Drzonków)

 

18. Mistrzostwa Województwa Lubuskiego juniorek/ów

(Drzonków, 17.04.2016 r.)

Gra pojedyncza juniorek

2 m. B±k Magdalena

7 m. Rozenblut Justyna

Gra podwójna juniorek

2 m. B±k Magdalena / Rozenblut Justyna

Gra mieszana

3-4 m. Rozenblut Justyna / Felkel Grzegorz (ZKS Drzonków)

5-8 m. – B±k Magdalena / Cisakowski Filip (GORZOVIA Gorzów Wlkp.)

 

18. Drużynowe Mistrzostwa Województwa Lubuskiego w kategoriach młodzieżowych

(Kostrzyn nad Odr±, 10.04.2016 r.)

1 m. młodziczki (Tatatrewicz Barbara, Truszkowska Magdalena, Wi±cek Amelia)

1 m. juniorki (B±k Magdalena, Rozenblut Justyna)

3 m. młodzicy (Lewaszkiewicz Filip, WoĽniak Adam)

 

18. Mistrzostwa Województwa Lubuskiego seniorek/ów

(Drzonków, 21.02.2016 r.)

Gra pojedyncza seniorek:

3 m. B±k Magdalena

4 m. Wi±cek Amelia

5 m. Rozenblut Justyna

6 m. Truszkowska Magdalena

Gra pojedyncza seniorów:

1 m. B±k Marcin

9-12 m. Kurowski Kamil

17-24 m. – Truszkowski Marcin

17-24 m. – Najder Szymon

Gra podwójna seniorek:

1 m. B±k Magdalena / Skórzewska Natalia (SPÓJNIA O¶no Lubuskie)

3-4 m.Rozenblut Justyna / Wi±cek Amelia

3-4 m.Truszkowska Magdalena / Kijok Emilia (Zielona Góra)

Gra podwójna seniorów:

2 m. B±k Marcin / Kurowski Kamil

3-4 m.B±k Daniel / Truszkowski Marcin

9-16 m. Najder Szymon / Wdowiak Michał (PEŁCZ Górki Noteckie)

Gra mieszana:

2 m.B±k Daniel / Wi±cek Amelia

3-4 m.B±k Marcin / B±k Magdalena

3-4 m. Kurowski Kamil / Rozenblut Justyna

5-8 m. Truszkowski Marcin / Truszkowska Magdalena

5-8 m. – Najder Szymon / Skórzewska Natalia (SPÓJNIA O¶no Lubuskie)

 

III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny młodziczek/ów

(Kostrzyn nad Odr±, 14.02.2016 r.)

Młodziczki:

1 m. – Truszkowska Magdalena

2 m. – Tatarewicz Barbara

III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny juniorek/ów

(Drzonków, 07.02.2016 r.)

Juniorki:

2 m. – B±k Magdalena

8 m. – Wi±cek Amelia

14 m. – Rozenblut Justyna

Juniorzy:

10 m. – Najder Szymon

15 m. – Lewaszkiewicz Filip

III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny seniorek/ów

(Kostrzyn nad Odr±, 10.01.2016 r.)

Seniorki:

3 m. – B±k Magdalena

4 m. – Truszkowska Magdalena

5 m. – Rozenblut Justyna

Seniorzy:

2 m. – B±k Marcin

3 m. – Kurowski Kamil

4 m. – Koszyk Bogusław

9 m. – Truszkowski Marcin

17 m. – Najder Szymon

34 m. – Panasiuk Janusz

II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny seniorek/ów

(Kostrzyn nad Odr±, 06.12.2015 r.)

Seniorki:

2 m. Amelia Wi±cek

3 m. Justyna Rozenblut

4 m. Magdalena B±k

Seniorzy:

1 m. – B±k Marcin

2 m. – Kurowski Kamil

4 m. – Koszyk Bogusław

11 m. – Truszkowski Marcin

21-24 m. – Panasiuk Janusz

II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny juniorek/ów

(Kostrzyn nad Odr±, 15.11.2015 r.)

Juniorki:

2 m. – B±k Magdalena

4 m. – Wi±cek Amelia

11-12 m. – Rozenblut Justyna

11-12 m. – Truszkowska Magdalena

13 m. – Tatarewicz Barbara

Juniorzy:

4 m. – Najder Szymon

9 m. – Lewaszkiewicz Filip

II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny kadetek/ów

(Kostrzyn nad Odr±, 08.11.2015 r.)

Kadetki:

4 m. – Wi±cek Amelia

7 m. – Tatarewicz Barbara

Kadeci:

2 m. – Najder Szymon

4 m. – Lewaszkiewicz Filip

II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny młodziczek/ów

(Żagań, 25.10.2015 r.)

Młodziczki:

1 m. – Truszkowska Magdalena

2 m. – Tatarewicz Barbara

Młodzicy:

17 m. – WoĽniak Adam

Eliminacje Wojewódzkie Drużynowego Turnieju Uczniowskiego

(Kostrzyn nad Odr±, 11.10.2015 r.)

Młodziczki:

1 m. – Tatarewicz Barbara, Truszkowska Magdalena, Wi±cek Amelia

I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny seniorek/ów

(Kostrzyn nad Odr±, 27.09.2015 r.)

Seniorki:

3 m. – B±k Magdalena

6 m. – Rozenblut Justyna

Seniorzy:

3 m. – B±k Marcin

9-12 m. – Kurowski Kamil

13-16 m. – Najder Szymon

33-41  m. – Panasiuk Janusz

33-41 m. – NiedĽwiecki Jan

I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny juniorek/ów

(Drzonków, 13.09.2015 r.)

Juniorki:

4 m. – B±k Magdalena

9-12 m. – Rozenblut Justyna

13-16 m. – Wi±cek Amelia

Juniorzy:

9-12 m. – WoĽniak Patryk

13-16 m. – Najder Szymon

17-20 m. – Lewaszkiewicz Filip

I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny kadetek/ów

(Drzonków, 06.09.2015 r.)

Kadetki:

3 m. – Wi±cek Amelia

8 m. – Truszkowska Magdalena

13-16 m. – Tatarewicz Barbara

Kadeci:

2 m. – Lewaszkiewicz Filip

4 m. – Najder Szymon

I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny młodziczek/ów

(Drzonków, 05.09.2015 r.)

Młodziczki:

1 m. – Tatarewicz Barbara

2 m. – Truszkowska Magdalena

Młodzicy:

9-12 m. – Bihuniak Filip

13-16 m. – WoĽniak Adam

 

© Uczniowski Klub Sportowy Warta Kostrzyn nad Odr±