Zaloguj się   |    Kontakt   |    Mapa strony   |
RSS
UKS Warta Kostrzyn nad Odrą UKS Warta Kostrzyn nad Odrą

Sponsoring

  

Oferta sponsorska UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą

      Uczniowski Klub Sportowy WARTA Kostrzyn nad Odrą zaprasza do zapoznania się z naszą ofertą sponsorską, z nadzieją na nawiązanie współpracy polegającej na wzajemnym świadczeniu usług marketingowych.

    Na podstawie dostępnych badań, analizujących formy skuteczności dotarcia do potencjalnego klienta, dowiedziono, że najskuteczniejszą formą jest reklama poprzez sport, a marketing sportowy to jedna z najlepiej rozwijających się dyscyplin reklamy. Marketing sportowy wskazywany jest jako jeden z najskuteczniejszych sposobów komunikowania z rynkiem.

      Sponsoring jest jedną z najszybciej rozwijających się form promocji. Sponsoring wydarzeń sportowych sprzyja tworzeniu, wzmocnieniu pożądanego wizerunku firmy, jej produktów, kreuje i utrwala świadomość nazwy firmy, jej logo i marek. Dzięki przyciągnięciu do wydarzenia, widzowie są mo tywowani do zainteresowania firmą, jej ofertą i odwrotnie, publiczność imprezy może stać się przyczynkiem do kształtowania grup docelowych.

      Poprzez rozwój kultury i sportu, integrujemy dzieci, młodzież oraz dorosłych, tak aby kształcić talenty w oparciu o wartości pracowitości, szacunku i przyjaźni. Promując kulturę i sport stowarzyszenie potrzebuje wsparcia finansowego. Dlatego jest otwarte na sponsoring szeroko pojęty i w związku z tym opracowało propozycję dla wszystkich potencjalnych Sponsorów.

      Niniejsza oferta sponsorska daje Państwu możliwość współtworzenia nowej karty w historii kostrzyńskiego tenisa stołowego.

      Mamy również nadzieję, że oferowana przez nas forma współpracy przyczyni się do osiągnięcia przez Państwa firmę odpowiednich celów promocyjnych.

      Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca przyniesie korzyści zarówno Firmie, jak i jej Marce i przyczyni się do sukcesu  drużyn i zawodników UKS WARTA.

      Finansowe wsparcie naszej działalności przez sponsorów w zamian za reklamę będzie w całości przeznaczone na rozwój klubu i jego działalności statutowej. Wspomoże szkolenie dzieci i młodzieży oraz zawodników na najwyższym poziomie sportowym.

Proponujemy możliwość:

 • umieszczenia reklam na strojach sportowych i wykonania strojów z logo sponsora,
 • powielania logo sponsora i informacji o współpracy na stronie internetowej klubu (www.ukswarta.pl), w publikatorach i w informacjach o działalności klubu ukazujących się w mediach,
 • umieszczenia nazwy sponsora w nazwie klubu,
 • udziału zawodników i trenerów w akcjach promocyjnych sponsora i użycia ich wizerunku do promocji firmy,
 • organizacji zawodów sportowych pod szyldem sponsora,
 • reklamy na wszystkich zawodach organizowanych przez klub,
 • informacji o sponsorze w materiałach promocyjnych imprezy,
 • ustawienia stoiska reklamowego,
 • umieszczenia banerów reklamowych w hali sportowej oraz reklam na płotkach odgradzających pole gry.

      Umożliwiamy indywidualne dopasowanie naszej oferty do Partnera, w zależności od jego zaangażowania finansowego, a także do rodzaju imprezy, której udzielane jest wsparcie.

Oczekujemy wsparcia w postaci:

 • sponsorowania (dofinansowania statutowej działalności) klubu,
 • sponsorowania wybranych zawodników klubu,
 • sponsorowania organizacji zawodów i nagród dla ich uczestników.

      Każdy kto zechce dołożyć swoją cegiełkę do rozwoju i wsparcia naszych zamierzeń znajdzie dla siebie Ofertę Sponsora - na każdym poziomie finansowym. 

Warunki współpracy zostaną omówione z Zarządem Klubu.

Kontakt:

 • 509 857 018 - Prezes UKS WARTA
 • prezes@ukswarta.pl

 

 

      Uczniowski Klub Sportowy WARTA jest klubem jednosekcyjnym, w którym uprawiany jest tenis stołowy. Funkcjonujemy od 1987 roku, początkowo jako sekcja przy MKS CELULOZA, następnie przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji, a od 1 stycznia 2004 roku jako samodzielne stowarzyszenie.

      W trakcie mijających lat wychowaliśmy kilkoro reprezentantów naszego kraju, medalistów Mistrzostw Europy (Daniel Bąk), Mistrzostw Polski (Ewelina Borkowska, Joanna Gorzelak, Ewa Marciniak, Marcin Bąk, Barbara Tatarewicz, Magdalena Truszkowska, Marcin Truszkowski, Karol Żarski) oraz  imprez międzynarodowych (Ewelina Kaszuba, Magdalena Bąk). Od wielu lat jesteśmy czołowym klubem w naszym województwie, nasi zawodnicy corocznie zdobywają medale mistrzostw województwa w różnych kategoriach wiekowych.

      Głównym zadaniem naszego klubu jest praca z uczniami kostrzyńskich szkół, ale prowadzimy również działalność promującą tenis stołowy wśród dorosłych, czego przykładem jest organizacja Kostrzyńskiej Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego, cyklu Grand Prix  Amatorów oraz turniejów okolicznościowych.

      Stale rosnący poziom sportowy dający możliwość udziału w imprezach ogólnopolskich oraz międzynarodowych coraz większej liczbie naszych utalentowanych tenisistów jest efektem dobrej organizacji popartej właściwym szkoleniem, wysokim zaangażowaniem i dążeniem do dalszych jeszcze lepszych wyników sportowych.

      W sezonie  2009/2010 nasze drużyny męskie uzyskały awans do wyższych lig rozgrywkowych. Szczególnie za wielki sukces należy uznać historyczny awans naszej drużyny do  I ligi mężczyzn.

      Naszym największym problemem jest brak środków finansowych na dalszy rozwój. Specyfika dyscypliny, tj. udział w rozgrywkach drużynowych (I liga mężczyzn, II liga kobiet, III liga mężczyzn, IV liga mężczyzn (dwie drużyny), V liga mężczyzn), jak również indywidualnych – od szczebla wojewódzkiego po ogólnopolski we wszystkich kategoriach wiekowych stanowi największy koszt w działalności klubu. Pozytywna ocena złożonej przez stowarzyszenie oferty na  prowadzenie takiej działalności sportowej przyniosła skutek w postaci otrzymania środków finansowych z budżetu Miasta, które pokrywają około 40% naszych wydatków. Po awansie do I ligi koszty utrzymania drużyny znacznie wzrosły – do około 200 000 zł na rok.

      W sezonie 2014/2015 pierwszoligowa drużyna zajęła IV miejsce. Również IV miejsce wywalczyliśmy w Finale Ogólnopolskim Pucharu Polski, a lider naszej drużyny - Daniel Bąk, zdobył brązowy medal Mistrzostw Polski seniorów. W klasyfikacji klubów sportowych zajęliśmy 20 miejsce w Polsce.

     Sezon 2015/2016 to dalszy progres wyników sportowych. Nasza drużyna zajmuje III miejsce w I lidze mężczyzn (2 pkt. straty do lidera i 1 pkt. do wicelidera), Daniel Bąk wygrał I Grand Prix Polski seniorów,  co zaowocowało powołaniem do Kadry Polski seniorów i udziałem w GAC Group 2015 ITTF World Tour Warsaw Polish Open. W Międzynarodowym Turnieju Tenisa Stołowego Mini Cup Drzonków 2015 młodzik Filip Lewaszkiewicz zajął I miejsce, juniorka Magdalena Bąk - III miejsce, a kadet Szymon Najder - V miejsce. Drużyna młodziczek (Amelia Wiącek, Barbara Tatarewicz i Magdalena Truszkowska) zdobyła brązowy medal w Mistrzostwach Polski Uczniowskich Klubów Sportowych.

      Naszym nadrzędnym celem jest jak najlepsze zaprezentowanie się w rozgrywkach I ligi, czego efektem byłby awans do Superligi oraz wszechstronny rozwój jak największej ilości najmłodszych zawodników.

 

© Uczniowski Klub Sportowy Warta Kostrzyn nad Odrą