Zaloguj się   |    Kontakt   |    Mapa strony   |
RSS
UKS Warta Kostrzyn nad Odrą UKS Warta Kostrzyn nad Odrą

Terminarz UKS Warta

SEZON 2017/2018

 

STYCZEŃ - CZERWIEC 2018

 

STYCZEŃ

06 (so) II liga kobiet - turniej wojewódzki Gorzów Wlkp.
07 (nd) 3. WTK Seniorek/ów Kostrzyn nad Odrą
13 (so) III liga (10)UKS WARTA II – KS JOFRAKUDA II Świebodzin – 1600 Kostrzyn nad Odrą
14 (nd) 2. WTK Żaczek/ów Gorzów Wlkp.
20-21 (so-nd) 5. Grand Prix Polski Weteranów Ostróda
23 (wt) Lotto Superliga M (12): KS UNIA AZS-AWFiS – UKS WARTA – 1800 Gdańsk
26-28 (pt-nd) 3. Grand Prix Polski Seniorek/ów Łomża
27 (so) III liga (11): KS JOFRAKUDA I – UKS WARTA II – 1700 Świebodzin
28 (nd) 3. WTK Młodziczek/ów Sulechów
28 (nd) Eliminacje wojewódzkie Młodzieżowych Mistrzostw Polski Sulechów
30 (wt) Lotto Superliga M (13): UKS WARTA – DARTOM BOGORIA Grodzisk Maz. – 1800 Kostrzyn nad Odrą

LUTY

02 (pt) Lotto Superliga M (14): KS SPÓJNIA – UKS WARTA – 1800 Warszawa
02-04 (pt-nd) 2. Grand Prix Polski Żaczek/ów Łaziska Górne
03 (so) 3. WTK Juniorek/ów Kostrzyn nad Odrą
04 (nd) 3. WTK Kadetek/ów Drzonków
06 (wt) Lotto Superliga M (15): FIBRAIN AZS POLITECHNIKA – UKS WARTA – 1800 Rzeszów
10 (so) III liga (12): wg terminarza
10 (so) IV liga (10): FSL-AKTYWNI DLA POWIATU – UKS WARTA III  – 1730 Słubice
10 (so) IV liga (10): MKS STALUKS WARTA IV – 1400 Sulęcin
11 (nd) 20. Indywidualne Mistrzostwa Województwa Lubuskiego Seniorek/ów Kostrzyn nad Odrą
16-18 (pt-nd) 3. Grand Prix Polski Młodziczek/ów Białystok
16-18 (pt-nd) 30. Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Jarosław
17-18 (so-nd) 1. Memoriał Marcina Bąka Kostrzyn nad Odrą
17-18 (so-nd) 6. Grand Prix Polski Weteranów Kwidzyn
23 (pt) Lotto Superliga M (16): UKS WARTA – 3S POLONIA Bytom – 1800 Kostrzyn nad Odrą
23-25 (pt-nd) 3. Grand Prix Polski Juniorek/ów Łomża
25 (nd) 5. Rzut klasy A Gorzów Wlkp.
do 28 (śr) Ćwierćfinały Pucharu Polski Kobiet i Mężczyzn (szczebel wojewódzki) wg terminarza

MARZEC

02-04 (pt-nd) 86. Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorek/ów Raszków
04 (nd) 2. WTK Żaczek/ów Drzonków
10 (so) III liga (13): wg terminarza
10 (so) IV liga (11): UKS WARTA III – MUKS BOCIAN Słońsk  – 1400 Kostrzyn nad Odrą
10 (so) IV liga (11): GKS GORZOVIA III – UKS WARTA IV – 1200 Gorzów Wlkp.
11 (nd) Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek/ów Brzeg Dolny
11 (nd) II liga kobiet - półfinały strefowe (1) wg terminarza
11 (nd) 3. WTK Weteranów Ośno Lubuskie
13-17 (wt-so) 2018 ITTF Challenge, Polish Open Spała
17 (so) III liga (14): wg terminarza
17 (so) IV liga (12): UKS WARTA III – GKS GORZOVIA V Gorzów Wlkp.  – 1400 Kostrzyn nad Odrą
17 (so) IV liga (12): UKS WARTA IVKS Lubikowo – 1400 Kostrzyn nad Odrą
18 (nd) 20. Drużynowe Mistrzostwa Woj. Lubuskiego w kategoriach młodzieżowych Drzonków
23-25 (pt-nd) 3. Grand Prix Polski Kadetek/ów Drzonków
24-25 (so-nd) 7. Grand Prix Polski Weteranów Sandomierz
25 (nd) II liga kobiet - półfinały strefowe (2) wg terminarza
do 31 (so) Półfinały Pucharu Polski Kobiet i Mężczyzn (szczebel wojewódzki) wg terminarza

KWIECIEŃ

06-08 (pt-nd) 3. Grand Prix Polski Żaczek/ów Mława
07 (so) 20. Indywidualne Mistrzostwa Województwa Lubuskiego Młodziczek/ów Drzonków
08 (nd) 20. Indywidualne Mistrzostwa Województwa Lubuskiego Kadetek/ów Kostrzyn nad Odrą
08 (nd) II liga kobiet - finał strefowy (1) wg terminarza
10 (wt) Lotto Superliga M (17): ZKS PALMIARNIA – UKS WARTA – 1800 Zielona Góra
13 (pt) Lotto Superliga M (18): UKS WARTA – PKS KOLPING FRAC Jarosław – 1800 Kostrzyn nad Odrą
14 (so) III liga (15): wg terminarza
14 (so) IV liga (13): UKS WARTA III – FSL-AKTYWNI DLA POWIATU Słubice  – 1400 Kostrzyn nad Odrą
14 (so) IV liga (13): UKS WARTA IV – UKS WITNICZANIN II Witnica – 1400 Kostrzyn nad Odrą
14-15 (so-nd) 8. Grand Prix Polski Weteranów Radom
15 (nd) 20. Indywidualne Mistrzostwa Województwa Lubuskiego Juniorek/ów Kostrzyn nad Odrą
17 (wt) Lotto Superliga M (19): MORLINY – UKS WARTA – 1800 Ostróda
19-22 (cz-nd)  Indywidualne Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodziczek/ów Drzonków
do 20 (pt) Finały Pucharu Polski Kobiet i Mężczyzn (szczebel wojewódzki) wg terminarza
21 (so) III liga (16): wg terminarza
21 (so) IV liga (14): MUKS BOCIAN – UKS WARTA III  – 1730 Słońsk
21 (so) IV liga (14): UKS WARTA IV – GKS GORZOVIA IV Gorzów Wlkp. – 1400 Kostrzyn nad Odrą
22 (nd) Strefowe Eliminacje Drużynowych Mistrzostw Polski (OOM) Kadetek/ów Drzonków
26-29 (cz-nd)  Indywidualne Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek/ów Krosno
29 (nd) 20. Indywidualne Mistrzostwa Województwa Lubuskiego Żaczek/ów i Skrzatek/ów Górki Noteckie
29 (nd) 6. Rzut klasy A Gorzów Wlkp.

MAJ

03-06 (cz-nd) Indywidualne Drużynowe Mistrzostwa Polski Kadetek/ów – OOM Luboń
11 (pt) Lotto Superliga M (20): UKS WARTA – DOJLIDY Wschodzący Białystok – 1800 Kostrzyn nad Odrą
12 (so) III liga (17): wg terminarza
12 (so) IV liga (15): GKS GORZOVIA V – UKS WARTA III  – 1730 Gorzów Wlkp.
12-13 (so-nd) 9. Grand Prix Polski Weteranów Wałbrzych
15 (wt) Lotto Superliga M (21): ZOOLESZCZ GWIAZDA – UKS WARTA – 1800 Bydgoszcz
18 (pt) Lotto Superliga M (22): UKS WARTA – KS DEKORGLASS Działdowo – 1800 Kostrzyn nad Odrą
do 20 (pt) Finały Pucharu Polski Kobiet i Mężczyzn (szczebel ogólnopolski) wg terminarza
20 (nd) 20. Indywidualne Mistrzostwa Województwa Lubuskiego Weteranów  
23-27 (śr-nd) 2018 Polish Junior & Kadet Open, ITTF Golden Series Junior Circuit Władysławowo

CZERWIEC

01-03 (pt-nd) Mistrzostwa Polski Weteranów Iława
09-10 (so-nd) Mistrzostwa Polski Żaczek/ów  

 

 
 
 
 

© Uczniowski Klub Sportowy Warta Kostrzyn nad Odrą