Zaloguj się   |    Kontakt   |    Mapa strony   |
RSS
UKS Warta Kostrzyn nad Odrą UKS Warta Kostrzyn nad Odrą

Terminarz UKS Warta

SEZON 2017/2018

 

 WRZESIEŃ - GRUDZIEŃ  2017

   

WRZESIEŃ

31.08-03.09 (cz-nd) VI MINI CUP Drzonków 2017 Drzonków
03-04 (so-nd) Międzynarodowy Turniej Weteranów Międzyzdroje
03-04 (so-nd) SPÓJNIA OPEN Warszawa
09 (so) 1. WTK Młodziczek/ów Krosno Odrzańskie
10 (nd) 1. WTK Kadetek/ów Kostrzyn nad Odrą
16 (so) III liga (1): UKS WARTA II – GKS GORZOVIA II Gorzów Wlkp. – 1600 Kostrzyn nad Odrą
16 (so) IV liga (1): UKS WARTA IV – UKS WARTA III – 1400 Kostrzyn nad Odrą
16-17 (so-nd) 1. Grand Prix Polski Weteranów Przeworsk
17 (nd) 1. WTK Juniorek/ów Drzonków
22-24 (pt-nd) 1. Grand Prix Polski Kadetek/ów Krosno
24 (nd) 1. Rzut klasy A Gorzów Wlkp.
26 (wt) Lotto Superliga M (1): UKS WARTA – KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk – 1800   Kostrzyn nad Odrą
29.09-01.10 (pt-nd) 1. Grand Prix Polski Młodziczek/ów Kraków
30 (so) IV liga (2): UKS WARTA III – MUKS BOCIAN Słońsk – 1400 Kostrzyn nad Odrą
30 (so) IV liga (2): KS Lubikowo – UKS WARTA IV – 1600 Lubikowo

PAŹDZIERNIK

01 (nd) 1. WTK Weteranów Witnica
02 (pn) Lotto Superliga M (2): DARTOM-BOGORIA – UKS WARTA – 1800 Grodzisk Mazowiecki
07 (so) IV liga (3): GKS GORZOVIA III – UKS WARTA III – 1100 Gorzów Wlkp.
30 (so) IV liga (3): UKS WARTA IV – MKS STAL Sulęcin – 1400 Kostrzyn nad Odrą
08 (so) Wojewódzkie Eliminacje Mini Olympic Games – 930 Kostrzyn nad Odrą
08 (nd) 1. WTK Seniorek/ów – 1230 Kostrzyn nad Odrą
08 (nd) Ogólnopolski Turniej Dzieci Częstochowa
10 (wt) Lotto Superliga M (4): UKS WARTA – FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów – 1800 Kostrzyn nad Odrą
13 (pt) III liga (3): UKS WARTA II – LUKS PEŁCZ Górki Noteckie – 1500 Kostrzyn nad Odrą
13 (pt) Lotto Superliga M (3): UKS WARTA – KS SPÓJNIA Warszawa – 1800 Kostrzyn nad Odrą
14 (so) III liga (4): KS TĘCZA – UKS WARTA II – 1600 Krosno Odrzańskie
14 (so) IV liga (4): UKS WARTA III – GORZOVIA IV Gorzów Wlkp. – 1000 Kostrzyn nad Odrą
14 (so) IV liga (4): UKS WITNICZANIN II – UKS WARTA IV – 1400 Witnica
14 (so) Narodowy Dzień Tenisa Stołowego Warszawa
15 (nd) 1. WTK Żaczek/ów Drzonków
20 (pt) Lotto Superliga M (5): 3S POLONIA – UKS WARTA – 1800 Bytom
20-22 (pt-nd) 1. Grand Prix Polski Juniorek/ów Brzeg Dolny
21 (so) III liga (5): UKS WARTA II – ZU ZACHÓD UCZNIAK Szprotawa – 1600 Kostrzyn nad Odrą
21 (so) IV liga (5): UKS WARTA IV – FSL AKTYWNI DLA POWIATU Słubice – 1400 Kostrzyn nad Odrą
21 (so) IV liga (5): GKS GORZOVIA V – UKS WARTA III – 1200 Gorzów Wlkp.
21-22 (so-nd) 2. Grand Prix Polski Weteranów Krapkowice
22 (nd) 2. Rzut klasy A Gorzów Wlkp.
27-29 (pt-nd) 1. Grand Prix Polski Seniorek/ów Gdańsk
28 (so) Wojewódzki Turniej Rodzinny Otyń
29 (nd) 2. WTK Młodziczek/ów Drzonków
do ustalenia Finał Ogólnopolski Mini Olympic Games Warszawa

LISTOPAD

03-05 (pt-nd) 1. Grand Prix Polski Żaczek/ów Lidzbark Warmiński
04 (so) III liga (6): ŻSTSUKS WARTA II – 1100 Żagań
04 (so) IV liga (6): KS Lubikowo – UKS WARTA III  – 1200 Lubikowo
04 (so) IV liga (6): UKS WARTA IV – GORZOVIA V Gorzów Wlkp. – 1400 Kostrzyn nad Odrą
05 (nd) 2. WTK Kadetek/ów Drzonków
10-12 (pt-nd) 2. Grand Prix Polski Młodziczek/ów Bilcza
13 (nd) 2. WTK Weteranów Łęknica
18 (so) III liga (7): UKS WARTA II – MKS SPÓJNIA Ośno Lubuskie – 1600 Kostrzyn nad Odrą
18 (so) IV liga (7): UKS WARTA III – STAL Sulęcin – 1400 Kostrzyn nad Odrą
18 (so) IV liga (7): MUKS BOCIAN – UKS WARTA IV – 1400 Słońsk
18-19 (so-nd) 3. Grand Prix Polski Weteranów Białystok
19 (nd) 2. WTK Juniorek/ów Kostrzyn nad Odrą
21 (wt) Lotto Superliga M (6): UKS WARTA – ZKS PALMIARNIA Zielona Góra – 1800 Kostrzyn nad Odrą
24 (pt) Lotto Superliga M (7): PKS KOLPING FRAC – UKS WARTA – 1800 Jarosław
24-26 (pt-nd) 2. Grand Prix Polski Kadetek/ów Wałbrzych
26 (nd) 3. Rzut klasy A Gorzów Wlkp.
28 (wt) Lotto Superliga M (8): UKS WARTA – MORLINY Ostróda – 1800 Kostrzyn nad Odrą
30 (cz) Lotto Superliga M (9): DOJLIDY WSCHODZĄCY – UKS WARTA – 1800 Białystok

GRUDZIEŃ

02 (so) III liga (8): UKS WITNICZANIN – UKS WARTA II – 1600 Witnica
02 (so) IV liga (8): UKS WITNICZANIN II – UKS WARTA III  – 1400 Witnica
02 (so) IV liga (8): UKS WARTA IV – GORZOVIA III Gorzów Wlkp. – 1400 Kostrzyn nad Odrą
02-03 (so-nd) Indywidualne Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych Gdańsk
03 (nd) 2. WTK Seniorek/ów Drzonków
05 (wt) Lotto Superliga M (10): UKS WARTA – ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz – 1800 Kostrzyn nad Odrą
08 (pt) Lotto Superliga M (11): KS DEKORGLASS – UKS WARTA – 1800 Działdowo
08-10 (pt-nd) 2. Grand Prix Polski Juniorek/ów Ostróda
09-10 (so-nd) 4. Grand Prix Polski Weteranów Węgierska Górka
15-17 (pt-nd) 2. Grand Prix Polski Seniorek/ów Wałbrzych
16 (so) III liga (9): UKS WARTA II – KIJOWIANKA Kije – 1600 Kostrzyn nad Odrą
16 (so) IV liga (9): UKS WARTA III – FSL AKTYWNI DLA POWIATU Słubice  – 1400 Kostrzyn nad Odrą
16 (so) IV liga (9): GORZOVIA IVUKS WARTA IV – 1200 Gorzów Wlkp.
17 (nd) 4. Rzut klasy A Gorzów Wlkp.

 

STYCZEŃ - CZERWIEC 2018

 

STYCZEŃ

06 (so) II liga kobiet - turniej wojewódzki  
07 (nd) 3. WTK Seniorek/ów Kostrzyn nad Odrą
13 (so) III liga (10)UKS WARTA II – KS JOFRAKUDA II Świebodzin – 1600 Kostrzyn nad Odrą
14 (nd) 2. WTK Żaczek/ów Gorzów Wlkp.
20-21 (so-nd) 5. Grand Prix Polski Weteranów Ostróda
26-28 (pt-nd) 3. Grand Prix Polski Seniorek/ów Łomża
27 (so) III liga (11): KS JOFRAKUDA I – UKS WARTA II – 1700 Świebodzin
28 (nd) 3. WTK Młodziczek/ów Sulechów

LUTY

02-04 (pt-nd) 2. Grand Prix Polski Żaczek/ów Łaziska Górne
09-11 (pt-nd) 3. Grand Prix Polski Młodziczek/ów  
16-18 (pt-nd) 30. Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Jarosław
17-18 (so-nd) 6. Grand Prix Polski Weteranów Kwidzyn
23-25 (pt-nd) 3. Grand Prix Polski Juniorek/ów Łomża

MARZEC

02-04 (pt-nd) 86. Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorek/ów  
14-18 (śr-nd) 2018 ITTF Challenge Polish Open Łódź/Warszawa
23-25 (pt-nd) 3. Grand Prix Polski Kadetek/ów Drzonków
24-25 (so-nd) 7. Grand Prix Polski Weteranów Sandomierz

KWIECIEŃ

06-08 (pt-nd) 3. Grand Prix Polski Żaczek/ów Mława
06-08 (pt-nd) Międzynarodowe Mistrzostwa Warmii i Mazur Juniorów i Kadetów Ostróda
14-15 (so-nd) 8. Grand Prix Polski Weteranów Radom
19-22 (cz-nd)  Indywidualne Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodziczek/ów Drzonków
26-29 (cz-nd)  Indywidualne Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek/ów Krosno

MAJ

03-06 (cz-nd) Indywidualne Drużynowe Mistrzostwa Polski Kadetek/ów – OOM Luboń
12-13 (so-nd) 9. Grand Prix Polski Weteranów Wałbrzych
23-27 (śr-nd) 2018 Polish Junior & Kadet Open, ITTF Golden Series Junior Circuit Władysławowo

CZERWIEC

01-03 (pt-nd) Mistrzostwa Polski Weteranów Iława
09-10 (so-nd) Mistrzostwa Polski Żaczek/ów  

 

 
 
 
 

© Uczniowski Klub Sportowy Warta Kostrzyn nad Odrą