Zaloguj się   |    Kontakt   |    Mapa strony   |
RSS
UKS Warta Kostrzyn nad Odrą UKS Warta Kostrzyn nad Odrą

Terminarz

 

I runda sezonu  2017/2018

 

I kolejka - 26.09.2017 r.

23.09 1800 KS SPÓJNIA Warszawa - DARTOM BOGORIA Grodzisk Maz. 3   : 1
26.09 1800 UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą - KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk 2   :  3 
26.09 1800 FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów - KS DEKORGLASS Działdowo 1   :  3 
26.09 1800 3S POLONIA Bytom - ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 3   :  2 
26.09 1800 ZKS PALMIARNIA Zielona Góra - DOJLIDY Wschodzący Białystok 3   :   1  
26.09 1800 PKS KOLPING FRAC Jarosław - MORLINY Ostróda 1   : 3

 

II kolejka - 29.09.2017 r.

02.10 1800 DARTOM BOGORIA Grodzisk Maz. - UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 3   : 1
29.09 1800 KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk - FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 1   :  3 
01.10 1700 KS DEKORGLASS Działdowo - 3S POLONIA Bytom 3   :  1 
29.09 1800 ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz - ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 0   :  3 
29.09 1800 DOJLIDY Wschodzący Białystok - PKS KOLPING FRAC Jarosław 1   :   3  
24.10 1800 MORLINY Ostróda - KS SPÓJNIA Warszawa 3   : 1

 

III kolejka - 13.10.2017 r.

15.10 1800 FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów - DARTOM BOGORIA Grodzisk Maz. 3   : 1
13.10 1800 3S POLONIA Bytom - KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk 0   :  3 
22.10 1700 ZKS PALMIARNIA Zielona Góra - KS DEKORGLASS Działdowo 0   :  3 
27.09 1800 PKS KOLPING FRAC Jarosław - ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 1   :  3 
02.10 1800 MORLINY Ostróda - DOJLIDY Wschodzący Białystok 2   :   3  
13.10 1800 UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą - KS SPÓJNIA Warszawa 3   : 1

IV kolejka - 17.10.2017 r.

17.10 1800 DARTOM BOGORIA Grodzisk Maz. - 3S POLONIA Bytom 3   : 0
17.10 1800 KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk - ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 0   :  3
17.10 1800 KS DEKORGLASS Działdowo - PKS KOLPING FRAC Jarosław 1   :  3 
17.10 1800 ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz - MORLINY Ostróda 3   :  1 
09.10 1800 KS SPÓJNIA Warszawa - DOJLIDY Wschodzący Białystok :   2  
10.10 1800 UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą - FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 1   : 3

V kolejka - 20.10.2017 r.

20.10 1800 ZKS PALMIARNIA Zielona Góra - DARTOM BOGORIA Grodzisk Maz. 0   : 3
20.10 1800 PKS KOLPING FRAC Jarosław - KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk 3   :  1 
20.10 1800 MORLINY Ostróda - KS DEKORGLASS Działdowo 1   :  3 
20.10 1200 DOJLIDY Wschodzący Białystok - ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 3   :  2 
20.10 1800 3S POLONIA Bytom - UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 2   :   3  
17.10 1800 FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów - KS SPÓJNIA Warszawa 3   : 2

VI kolejka - 21.11.2017 r.

21.11 1800 DARTOM BOGORIA Grodzisk Maz. - PKS KOLPING FRAC Jarosław -   : -
21.11 1800 KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk - MORLINY Ostróda -   :  - 
26.11 1700 KS DEKORGLASS Działdowo - DOJLIDY Wschodzący Białystok -   :  - 
21.11 1800 KS SPÓJNIA Warszawa - ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz -   :  - 
21.11 1800 UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą - ZKS PALMIARNIA Zielona Góra -   :   -  
21.11 1800 FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów - 3S POLONIA Bytom -   : -

VII kolejka - 24.11.2017 r.

26.11 1800 MORLINY Ostróda - DARTOM BOGORIA Grodzisk Maz. -   : -
24.11 1800 DOJLIDY Wschodzący Białystok - KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk (gospodarz) -   :  - 
24.11 1800 ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz - KS DEKORGLASS Działdowo -   :  - 
24.11 1800 PKS KOLPING FRAC Jarosław - UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą -   :  - 
24.11 1800 ZKS PALMIARNIA Zielona Góra - FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów -   :   -  
24.11 1800 3S POLONIA Bytom - KS SPÓJNIA Warszawa -   : -

VIII kolejka - 28.11.2017 r.

28.11 1800 DARTOM BOGORIA Grodzisk Maz. - DOJLIDY Wschodzący Białystok (gospodarz) -   : -
28.11 1800 KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk - ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz -   :  - 
19.11 1800 KS SPÓJNIA Warszawa - KS DEKORGLASS Działdowo -   :  - 
28.11 1800 UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą - MORLINY Ostróda -   :  - 
28.11 1800 FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów - PKS KOLPING FRAC Jarosław -   :   -  
28.11 1800 3S POLONIA Bytom - ZKS PALMIARNIA Zielona Góra -   : -

IX kolejka - 01.12.2017 r.

02.12 1800 ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz - DARTOM BOGORIA Grodzisk Maz. -   : -
01.12 1800 KS DEKORGLASS Działdowo - KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk -   :  - 
30.11 1800 DOJLIDY Wschodzący Białystok - UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą -   :  - 
01.12 1800 MORLINY Ostróda - FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów -   :  - 
30.11 1800 PKS KOLPING FRAC Jarosław - 3S POLONIA Bytom -   :   -  
01.12 1800 ZKS PALMIARNIA Zielona Góra - KS SPÓJNIA Warszawa -   : -

X kolejka - 05.12.2017 r.

05.12 1800 DARTOM BOGORIA Grodzisk Maz. - KS DEKORGLASS Działdowo -   : -
05.12 1800 KS SPÓJNIA Warszawa - KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk -   :  - 
05.12 1800 UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą - ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz -   :  - 
05.12 1800 FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów - DOJLIDY Wschodzący Białystok -   :  - 
05.12 1800 3S POLONIA Bytom - MORLINY Ostróda -   :   -  
05.12 1800 ZKS PALMIARNIA Zielona Góra - PKS KOLPING FRAC Jarosław -   : -

XI kolejka - 08.12.2017 r.

08.12 1800 KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk - DARTOM BOGORIA Grodzisk Maz. -   : -
08.12 1800 KS DEKORGLASS Działdowo - UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą -   :  - 
08.12 1800 ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz - FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów -   :  - 
07.12 1800 DOJLIDY Wschodzący Białystok - 3S POLONIA Bytom -   :  - 
08.12 1800 MORLINY Ostróda - ZKS PALMIARNIA Zielona Góra -   :   -  
08.12 1800 PKS KOLPING FRAC Jarosław - KS SPÓJNIA Warszawa -   : -

 

 

© Uczniowski Klub Sportowy Warta Kostrzyn nad Odrą