Biuro rachunkowe z Poznania

Biuro rachunkowe z Poznania oferuje kompleksową obsługę kadrowo-płacową dla Twojej firmy. Dzięki nam możesz mieć pewność, że dokumentacja pracownicza będzie prowadzona zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, a Ty skupisz się na prowadzeniu biznesu.

Nasi specjaliści zajmują się przygotowaniem wszelkich umów oraz świadectw pracy dla Twoich pracowników, a także dokonują zgłoszeń oraz wyrejestrowań do ZUS. Przygotowujemy również listy płac oraz deklaracje ZUS i Urzędu Skarbowego, a także wypłacane wynagrodzenia i odprowadzone składki.

Jesteśmy również Twoim reprezentantem przed organami takimi jak Urząd Skarbowy czy ZUS. Dzięki temu unikniesz kolejek i stresu związanego z załatwianiem formalności.

Zaufaj doświadczonym specjalistom z biura rachunkowego w Poznaniu i skup się na rozwoju swojego biznesu.

Jeśli prowadzisz firmę w Poznaniu, a rachunkowość sprawia Ci ból głowy, Biuro rachunkowe to właśnie to, czego potrzebujesz! Nasza firma oferuje kompleksową obsługę księgową i rachunkową, dzięki czemu Ty możesz skupić się na rozwoju swojego biznesu. Prowadzimy księgi rozchodów i przychodów, sporządzamy sprawozdania dla GUS i NBP, a także zajmujemy się rozliczaniem ryczałtu ewidencjonowania.

Oprócz standardowej obsługi księgowej, oferujemy również monitorowanie należności i zobowiązań, prowadzenie ewidencji środków trwałych, rozliczanie nakładów inwestycyjnych, a także sporządzanie niezbędnych deklaracji podatkowych i zajmowanie się ich terminowym dostarczeniem. Posiadamy również doświadczenie w prowadzeniu ksiąg handlowych oraz wycen materiałów zgodnie z metodą LIFO lub FIFO.

Jeśli prowadzisz transakcje Wewnątrzwspólnotowej Dostawy Towarów (WDT) lub Wenątrzwspólnotowego Nabycia Towarów (WNT), zajmiemy się ich dla Ciebie rozliczeniem oraz sporządzeniem deklaracji VAT UE. Dodatkowo, dla klientów poszukujących bardziej wyspecjalizowanej obsługi, opracujemy indywidualną interpretację prawa podatkowego oraz przygotujemy plany amortyzacyjne.

polecamy : biuro rachunkowe.