prezent pexels-pixabay-355948(1)(1)

Zastanawiasz się, co kupić na 18 urodziny bliskiej Ci osobie? Czy postawić na funkcjonalny prezent, który na pewno nie raz przyda się solenizantce albo solenizantowi, czy może na modny zabawny gadżet, który nie ma jednak żadnego sensownego zastosowania? Czasami decydujemy się na prezenty, które mają symboliczną funkcję: kubki, krawaty, bielizna z napisami, które w zabawny sposób mają opowiadać co nieco na temat dorosłości, albo różnego rodzaju maskotki czy figurki, które przedstawiają przejście od pierwszego do osiemnastego roku życia. Po takie prezenty najczęściej sięgamy kiedy obdarowywana przez nas osoba nie do końca jest nam dobrze znana: jest to na przykład koleżanka czy kolega z klasy, z którymi często zamieniamy kilka zdań w przerwach między lekcjami, jednak na dobrą sprawę niewiele wiemy o ich zainteresowaniach, pasjach.

Co kupić na urodziny?

Dlatego rozważając co kupić na 18 urodziny bierzemy także pod uwagę pomysły, które pojawiają się na stronach internetowych z gadżetami i symbolicznymi upominkami. Jeśli przyszła solenizantka lub solenizant to osoba, którą dobrze znamy fajnie jest pomyśleć o prezencie, który naprawdę się przyda.

Może to być na przykład markowej firmy długopis, z dołączonymi życzeniami powodzenia podczas egzaminu dojrzałości, albo egzaminu związanego z zawodem jeśli ta osoba uczęszcza do technikum lub liceum profilowanego, czyli dawnej szkoły zawodowej. Jeżeli wiemy, że przyszły osiemnastolatek wybiera się na studia techniczne zafundujmy mu prawdziwy naukowy kalkulator bez którego nie da się obejść podczas związanych mocno z matematyką studiów. Jeśli wybiera się na historię postawmy na nowoczesny, ale profesjonalny atlas historyczny. Podobnie możemy dobierać prezenty do innych planowanych kierunków studiów.

Co wybrać na urodziny 18 ?

To co kupić na 18 urodziny, nie musi być koniecznie związane z nauką, a na przykład z pasją solenizanta. Jeśli na przykład żegluje poszukaj w księgarni pięknego albumu o najbardziej znanych jachtach lub żaglowcach świata. Jeśli interesuje się baletem poszukaj albumu o najbardziej znanych baletowych przedstawieniach świata. W zasadzie w księgarniach tych nowoczesnych, możemy znaleźć książki i albumy poświęcone każdej dziedzinie życia.

Książka na urodziny?

Nawet jeżeli nasz znajomy w niedługim czasie pełnoletni obywatel naszego kraju interesuje się egzotycznymi zwierzętami, na pewno uda nam się znaleźć coś na ten temat w księgarni. Zastanówmy się najpierw, z czego będzie najbardziej zadowolony. Jeśli wiemy, że czytanie czy przeglądanie zdjęć to zdecydowanie nie jest ulubiona forma spędzania wolnego czasu przez naszego solenizanta, zamiast do drogerii możemy wybrać się do sklepu z biżuterią, albo pomyśleć o zaproszeniu na ciekawe wydarzenie.

Może to być koncert, oryginalne przedstawienie teatralne, albo bezterminowa wejściówka do najlepszego klubu w mieście, którą można wykorzystać w dowolnym czasie od zakupu i która gwarantuje bilet wejściowy plus dodatkowo jakąś sumę pieniędzy do wykorzystania przy barze. Inspiracji do osiemnastko wych prezentów warto szukać wszędzie! Tak czy inaczej, koncertowo musisz posprzątać swój dom i kupić jakiś płyn do odkażania Cosmeticsdream. Ja kupiłam pismo święte https://ksiegarnia.niedziela.pl/site/dzial/3/ dla dzieci.