Co jest modne na wiosnę – trendy na wiosnę 2022

Jakie są modowe trendy tej wiosny? Przede wszystkim, podobnie jak w ubiegłym sezonie wiosenno-letnim, w modowych trendach rządzą jasne kolory, które przypominają nieco cukierkowe, pudrowe odcienie. W sklepach pojawiają się spodnie, spódnice, sukienki, bluzki w kolorach, które są bardzo delikatne i mają typowe kolory: niebieski, zielony, seledynowy, żółty, pomarańczowy i różowy w bardzo jasnych wersjach.

fashionh.pl

Jeśli chodzi o inne trendy, stawiamy na bluzki, które wykonane są z przewiewnych materiałów. Modne są fasony, które skrojone są w taki sposób, aby nie opinać bardzo naszej sylwetki. Tej wiosny stawiamy na dość luźne i szerokie bluzki. Sukienki są dopasowane, bądź podobnie jak bluzki luźne, a jedynie nieco spięte w talii delikatnym, cienkim paskiem.

Spodnie rurki, jak w poprzednich sezonach, ale nie tylko. Możemy wybrać również spodnie z prostymi nogawkami, które nie będą jednak za szerokie. Spodnie, które sięgają po samą kostkę albo takie, które kończą się mniej więcej w połowie łydki. Do mody wracają także dzwony, jednak z pewnością niewiele pań będzie stawiało na takie rozwiązanie.

Wciąż wśród ubrań, które zakładamy w wyjątkowo ciepłe dni, panują szorty. Szorty, które skrojone są w taki sposób, aby wyglądały elegancko i jednocześnie były wygodne. Duża część z krótkich spodenek, szortów, wygląda jakby wykonane były z tradycyjnych długich spodni z garsonki. Mają dość wysoki stan, miejsce na wąski pasek, a ich nogawki zakończone są zakładką. Jeśli chodzi i torebki i dodatki, na przykład biżuterię, tu królują kolory w tradycyjnych, tęczowych barwach. Od żółtego po niebieski.

Modna i wygodna odzież ciążowa

Zdjęcie PxHere